Venkovní žaluzie jsou vhodné i do koupelny

Máte koupelnu s oknem? Potom byste určitě, kvůli zvědavým pohledům zvenčí, rádi našli způsob, jak okno v koupelně co nejlépe zastínit. Do koupelny, která je místností s největším vlhkem v domě, ovšem nemůžete zvolit každé stínění.

Nevhodné jsou především vnitřní textilní rolety, které by mohly podléhat plísním a špatně se udržují. Vhodnou variantou nejsou ani vnitřní žaluzie, jelikož i na nich může vlhkost ulpívat a navíc tato bariéra před okem na něm může udržovat páru.

Nejlepší variantou stínění do koupelny jsou proto venkovní žaluzie či rolety, které vlhkým vzduchem v koupelně rozhodně trpět nebudou. Díky tomu, že jsou umístěny venku, vlivům koupelny nepodléhají a nezadržují ani zkondenzovanou páru na okně.

Současně vaše okno v koupelně dokonale zastíní a vy tak získáte potřebné soukromí. Venkovní žaluzie a rolety mají pohodlné ovládání zevnitř místnosti, takže komfort je zaručen. Během letních veder určitě oceníte, že můžete větrat i se žaluzií ve stažené poloze. Venkovní žaluzie vaše používání koupelny rozhodně zpříjemní a zjednoduší zároveň.