Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 – vhodné do velkých prosklených ploch

Jaké stínění použít pro velké prosklené plochy? Doporučit vám můžeme venkovní hliníkové žaluzie Z-90, které se řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií.

Díky svým parametrům se perfektně hodí pro stínění velkých francouzských oken. Dokážou totiž splnit nároky na stínění i zajištění soukromí. Současně působí jako praktický izolant před úniky tepla skrz okenní tabule. V létě chrání před přehříváním interiéru.

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 je možné instalovat do okenního otvoru nebo nad okenní otvor. Mají moderní vzhled, jsou opatřeny inovativními funkcemi, dobře dovírají a mají menší nábal.

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 mají integrované těsnění, které tlumí případné zvuky při doklopení žaluzie. Tímto je dosaženo maximální tichosti žaluzií. Ovládání této žaluzie může být buďto mechanické pomocí kliky, nebo motorové, které se ovládá pomocí vypínače.

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 mají lamely ve tvaru Z o šířce 90 mm. V případě instalace do okenního otvoru svazek vytažených lamel snižuje světlou výšku okna, příp. můžeme žaluzie nainstalovat nad okenní otvor, kde do světlé výšky okna zasahovat nebudou.