Aktuality

Stínění do kuchyně: Proč dát přednost venkovním žaluziím?

Hledáte ideální stínění do kuchyně? Doporučíme vám, které žaluzie pro vaši kuchyň budou nejlepší.

01.09.2022 celý článek

Jak správně vybrat ovládání venkovních žaluzií?

V současnosti můžete venkovní žaluzie ovládat hned třemi způsoby, a to buďto tlačítkem na zdi, dálkovým ovladačem nebo dokonce prostřednictvím mobilní aplikace. Jaký způsob ovládání venkovních žaluzií bude ideální právě pro vás?

22.07.2022 celý článek

Venkovní žaluzie jsou vhodné i do koupelny

Máte koupelnu s oknem? Potom byste určitě, kvůli zvědavým pohledům zvenčí, rádi našli způsob, jak okno v koupelně co nejlépe zastínit. Do koupelny, která je místností s největším vlhkem v domě, ovšem nemůžete zvolit každé stínění.

05.07.2022 celý článek

Podle čeho vybírat šířku lamely?

Při výběru venkovních žaluzií je důležité rozlišovat nejen tvar, ale také šířku lamely. Správná šířka lamely venkovní žaluzie je totiž parametr, který byste měli rozhodně zvážit. Obecně platí, že užší lamely (50, 65 nebo 70 mm) jsou vhodné pro zastínění menších oken, v případě užšího ostění nebo se hodí tam, kde by došlo k nežádoucímu efektu vyčnívání lamel před fasádu.

16.06.2022 celý článek

Venkovní žaluzie zamezí přehřívání okenních tabulí

Venkovní žaluzie jsou výhodné zejména proto, že dokážou zastavit sluneční paprsky ještě předtím, než se okenní tabule stihnout zahřát. Takto předejdete nepříjemnému přehřívání interiéru. Tato vlastnost tedy ukazuje, že venkovní žaluzie jsou mnohem účinnější než vnitřní stínící technika.

01.06.2022 celý článek

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 – vhodné do velkých prosklených ploch

Jaké stínění použít pro velké prosklené plochy? Doporučit vám můžeme venkovní hliníkové žaluzie Z-90, které se řadí k nejvyhledávanějšímu typu žaluzií.

17.05.2022 celý článek